سبد خرید

بعد از مدت ها انتظار بلاخره قابلیت غیرفعال کردن کاربران در اینستاگرام رسما معرفی شد.

در چند ماه گذشته خبر های زیادی در مورد این قابلیت منتشر شده بود.اما حالا خود اینستاگرام به صورت رسمی اعلام کرده که در طی هفته آینده ،کاربران این شبکه اجتماعی می توانند دیگر کاربران را میوت کنند.

با این امکان جدید شما نه تنها می توانید پست های دیگر کاربران خود را میوت کنید بلکه می توانید گزینه میوت همزمان استوری و پست ها را انتخاب کنید که دیگر هیچ اثری از پروفایل مورد نظر مشاهده نکنید.ولی همچنان قادر به مشاهده پروفایل کاربر مذکور خواهید بود و هر وقت که بخواهید می توانید آن را از حالت میوت خارج کنید.در ضمن با انجام این کار فرد مورد نظر از این اقدام شما خبر دار نمی شود.

بسیاری از کاربران بی صبرانه در انتظار این قابلیت به سر می برند،زیرا بسیاری از آنها علاقه زیادی به پست های کاربران به خصوصی ندارند اما به دلایلی نمی توانند آنها را آنفالو کنند اما با وجود این ویژگی جدید،بدون ایجاد هیچ مشکلی در روابط خانوادگی و دوستانه می توان از نشر پست های چنین افرادی خلاص شد.شبکه های اجتماعی معمولا تمایل زیادی به ساختن قابلیت های مربوط به میوت کردن ندارند ،زیرا این شبکه ها می خواهند که کاربران به محتوای بسیار زیادی دسترسی داشته باشند اما هر چه بگذرد تعداد دوستای مجازی کاربران آنها بیشتر خواهد شد و در نتیجه فیت های آنها سرشار از محتوای متعدد می شود.

در نتیجه ارائه این قابلیت (غیرفعال )،به معنای احترام واقعی بین کاربران است و این قابلیت مطمئنا مورد استقبال زیادی قرار خواهد گرفت .

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی عکس محور  است که در سالهای گذشته میزبان کسب و کارهای متعددی بوده است.همانند دنیای واقعی افرادی که در فضای مجازی هم فعالیت میکنند رفتارهای متفاوتی نسبت به دیگران دارند در ادامه شمارا با بعضی از بنچمارک های رفتاری کاربران اینستاگرام آشنا میکنیم.

۱٫در اینستاگرام عکس هایی که در آنها چهره افراد وجود دارد ۳۸% بیشتر از دیگر عکس ها لایک میگیرند.

 

 

  1. ۲۸ % از افراد بزرگسال  از اینستاگرام استفاده میکنند.

 

  1. ۵۹%از کاربران اینستاگرام روزانه از آن استفاده میکنند و ۳۵ % از آنها به دفعات اکانت خودرا چک میکنند.

 

  1. اینستاگرام ماهانه ۵۰۰ میلیون نفر کاربر فعال دارد

 

  1. روزانه ۹۵ میلیون عکس و ویدیو در اینستاگرام آپلود میشود.

از این پس می توانید پستهای اینستاگرام را در استوری بازنشرکنید. بلاخره اینستاگرام این قابلیت را از حالت ازمایشی خارج و رسما ارائه کرد.

از این پس شما می توانید پستهایتان را در استوری قرار دهید و دوستانتان را تگ کنید و حتی از استیکرها استفاده کنید،برای انجام این کار ابتدا روی آیکون موشک کاغذی کلیک کرده دقیقا همان کاری که در ارسال پست به دایرکت دوستانتان انجام می دهید، پس از آن بر روی  کلیک کنید تا استوری شما منتشر شود،بعد از انتشار پست نام کاربری در پایین آن نمایش داده می شود ولی به این نکته توجه کنید که این قابلیت فقط برای پروفایل های عمومی کاربرد دارد.

بازنشر پستها در استوری اینستاگرام

البته امکان دارد این قابلیت برای همه کاربرها فعال نشده باشد و تا اینده نزدیک در دسترس همه قرار بگیرد.
به نظر شما استفاده از این قابلیت چه مزیت هایی برای پیج های تجاری اینستاگرام دارد؟