سبد خرید

درباره ما

درباره ما

گالری جواهرات فلاویا افتخار دارد در نوسازی و پیشرفت جامعه طلا و جواهر نقش کوچکی را بر عهده بگیرد، حرکت جامعه از سنتی به مدرن در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی اجتناب ناپذیر بوده و این مرکز به تبعیت از نیاز اجتماعی موجود ، نقش خود را یافته و با تمام وجود به عهده گرفته است.

مهمترین رویکردهای ما درگالری فلاویا به این شرح می باشد:

توجه به فرهنگ ملی ایرانی: به نحوی که افتخارات کهن و غنای فرهنگ ایرانی و ارزشهای ملی تحت تهاجم دستاوردهای نو قرار نگیرد، بلکه ارزشهای جدید در خدمت فرهنگ ملی ما باشد.

رعایت استانداردهای کیفیت کالا و خدمات: همکاران ما در تلاشند تا به یک الگوی مناسب در تولید کالا رسیده و مشتری مداری و ارائه ی خدمات، بیش از حد انتظار را مورد توجه قرار دهند. احترام به ارزشهای فرهنگی جامعه و توجه ویژه به درخواست مشتری اولین اولویت ماست.

فضای مناسب: تجهیزات پیشرفته و به کارگیری سامانه های جدید و فناوریهای روز همراه با کارکنان کارآمد، نمونه ی منحصر به فرد یک گالری پیشرفته را ایجاد کرده است .

پرسنل آموزش دیده: پرسنل آموزش دیده و ارتباط دائم با مراکز معتبر در زمینه ی طلا، جواهر و گوهرشناسی در داخل و خارج از کشور.

تنوع در عرضه محصولات

پاسخگویی به مطالبات جدید علاقمندان به طلا و جواهر.

طراحی و ساخت جواهرات به سفارش مشتری.

این گالری با هدف نوآوری و ابتکار در زمینه طلا و جواهر و ارائه ی خدمات مطابق با نیازهای روز تأسیس شده و توجه به جنبه های فرهنگ ملی همراه با خدمات فراتر از استانداردهای رایج، مورد توجه جدی ما در این گالری قرار دارد.

مدیریت این سایت و فروشگاه بر عهده خانم نگار صفری میباشد و تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

جواهرات یکی از مهم ترین آیتم هایی است که عروس در شب عروسی استفاده می کند. این که چه نوع جواهراتی توسط یک عروس در جشن استفاده شود، رابطه مستقیمی با فرهنگ و نوع ساختار و سنن خانوادگی و قومیتی او دارد. برخی از افراد ترجیح می دهند با جواهراتی ساده و شیک، شکوه لباس عروس و جلوه آرایش صورت خود را نمایان تر کنند و عده ای دیگر نیز جواهرات سنگین و شکیل را می پسندند تا ظاهری ملکه وار به آن ها بدهد.

سنگ

سنگ

مروارید

مروارید

سرویس

سرویس